Вступ до магістратури

Кафедра системного програмування і спеціалізованих комп’ютерних систем здійснює підготовку магістрів за спеціальністю 123 Комп’ютерна інженерія.

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ “123 КОМП’ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ”

Зміст діяльності фахівців зі спеціальності КОМП’ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ полягає у створенні апаратно-програмних засобів сучасних і перспективних інформаційних технологій, розробленні і застосуванні комп’ютерних систем і компонентів загального та спеціального призначення, їх системного програмного забезпечення, спеціалізованих комп’ютерних систем та мереж з оптимізованими параметрами, вбудованих комп’ютерних систем, технічних засобів захисту інформації в комп’ютерних системах, локальних та розподілених комп’ютерних системах.

Увага! Вся актуальна інформація щодо правил вступу, дат іспитів, вартості навчання знаходиться на офіційній сторінці приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського щодо вступу у магістратуру

ПРОГРАМА фахового іспиту для вступу на освітньо-наукову та освітньо-професійну програми підготовки магістра «Системне програмування та спеціалізовані комп’ютерні системи»

Офіційну програму спеціальності 123-Комп’ютерна інженерія розміщено на сторінці osvita.kpi.ua:

Освітньо-професійні програми другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 123-Комп’ютерна інженерія:

 

Освітньо-наукові програми другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 123-Комп’ютерна інженерія:


Сертифікати про акредитацію освітньої програми “Системне програмування та спеціалізовані комп`ютерні системи” спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія – другий (магістерський) рівень доступний за посиланнями: (професійний) та (науковий).


Випускники кафедри працюють у багатьох вітчизняних та міжнародних організаціях, серед яких:

Amazon, Google, Meta (колишній Facebook), Microsoft, JPMorgan Chase & Co, Deutsche Bank, Netflix, NXP Semiconductors, Samsung Electronics, Tesla, SQUAD (колишній Ring, зараз є підрозділом Amazon), Ajax Systems, Grammarly, Altium, Roku, Western Digital, Cadence Design Systems, SAP, Revolut, Andersen Lab, HARMAN International (дочірня компанія Samsung Electronics), Vimeo, Mellanox/NVIDIA та інші

Контакти гарячої лінії відбіркової комісії ФПМ:

Email: vkfpm.kpi@lll.kpi.ua

Тел. +38 (068) 153-29-36